چرا تابلوی ساعت ديواری؟

تابلوهای ديواری تخته شاسی در دنيای امروز، يكی از اصلی ترين اجزای طراحي و دكوراسيون داخلی به حساب می ‌آيند. راحتی نصب، تعداد زياد طرح ها و اندازه های مختلف، و همچنين ايجاد طرح های شخصی و اختصاصی، باعث شده است تابلوهای تخته شاسی در ميان خانواده ها محبوبيت زيادی كسب كنند. 

اكنون، مزايای تخته شاسی را در قالب يك ساعت ديواری، می توانيد روی ديوار سالن پذيرايی، اتاق خواب، اتاق كودك و يا محل كار خود داشته باشيد.

بيش از يك صد و پنجاه مدل و طرح گوناگون كه در دسته بندی های مختلف در اين فروشگاه ارائه شده است، در كنار طرح های اختصاصی دلخواه شما، مجموعه ای بی نظير برای منزل و محل كار شما فراهم می كند.

شما می توانيد طرح های مورد نظر خود را در دسته بندی های «كلاسيك»، «كودكانه»، «جام جهان نما»، «در دامن طبيعت» و «جهان هستی» جستجو كنيد. ابعاد اين ساعت ها 30 در 40 و يا 40 در 60 سانتيمتر بوده كه مناسب فضاهای كوچك، مانند اتاق و دفتر كار، و فضاهای متوسط، مانند سالن غذاخوری يا اتاق انتظار دفاتر تجاری و اداری می باشند.

اما برای فضاهای بزرگتر، تابلوهای ساعت ديواری چند تكه نيز در قالب طرح های «پريميوم» در اين فروشگاه ارائه شده اند. تابلوهای ساعت ديواری كه در اين دسته قرار دارند، به صورت سه تكه در ابعاد 20 در 40 سانتيمتر (سه تكه كنار هم؛ 60 در 40 سانتيمتر) و 30 در 40 سانتيمتر (سه تكه كنار هم؛ 90 در 40 سانتيمتر) ارائه می شوند.

تمام ساعت های اين فروشگاه با موتور تايوانی و ضمانت يك ساله عرضه می شوند.