قوانین و مقررات

به منظور عدم به وجود آمدن مشکلات احتمالی، خواهشمند است قوانین و مقررات فروشگاه را با دقت مطالعه بفرمایید.


1- ارسال تمامی کالاها به همراه فاکتور انجام می‌شود. لطفاً برای استفاده از خدمات ضمانت، فاکتور فروش را نزد خود نگه دارید.

2- تنها در صورت وجود ایراد فنی در موتور ساعت، سفارش شما تعویض خواهد شد. امکان مرجوع نمودن سفارشات به هیچ عنوان میسر نخواهد بود؛ لطفاً در هنگام خرید به اندازه و طرح سفارش خود کاملاً دقت فرمایید.

3- موتور تمامی ساعت‌ها تایوانی بوده و دارای یک سال ضمانت تعویض می‌باشند. در صورت وجود ایراد یا مغایرت در کشور سازنده، تعویض ساعت به صورت رایگان انجام خواهد شد.

تبصره 1: ارسال فاکتور به همراه ساعت الزامی می‌باشد.

تبصره 2: هزینه ارسال توسط خریدار به فروشگاه بر عهده‌ خریدار و هزینه ارسال مجدد به خریدار، بر عهده فروشگاه می‌باشد.

4- ارسال های این فروشگاه توسط شرکت تیپاکس انجام می‌شود. در صورتی که تمایل به استفاده از سرویس پرداخت کرایه حمل در محل را دارید، پیش از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید.

5- آماده‌سازی سفارش‌های مورد نظر شما، با توجه به اندازه و موجودی انبار، بین 1 الی 3 روز کاری زمان خواهد برد. این زمان، بدون محاسبه زمان مورد نیاز برای ارسال سفارش شما می‌باشد.

تبصره: مدت زمان تقریبی از هنگام ثبت در سیستم تیپاکس تا تحویل سفارش درب منزل، حداقل 24 ساعت برای استان‌های همجوار و حداکثر 72 ساعت برای استان‌های مرزی می‌باشد.

6- آماده‌سازی تابلوهای ساعت دیواری سفارشی (طرح‌های تبلیغاتی و آتلیه‌ای) با توجه به ابعاد و تعداد سفارش شما، حداقل نیاز به 3 روز کاری زمان خواهد داشت. 

تبصره 1: تمامی مراحل طراحی، چاپ و آماده‌سازی طرح‌های آتلیه‌ای عروس و داماد که حاوی تصاویر بانوان باشد، توسط همکاران خانم انجام می‌شود.

تبصره 2: انجام مراحل طراحی نمونه‌ کارهای تبلیغاتی، به عنوان هدیه و به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد.

تبصره 3: لطفاً پیش از انجام هرگونه سفارش طرح‌های تبلیغاتی، حتماً با واحد فروش تماس بگیرید.

7- برای تماس با واحد فروش و ثبت نظرات، انتقادات و پیشنهادت خود به صفحه ارتباط با ما مراجعه بفرمایید.