طرح های فروش ويژه

 يكی از كابردهای تابلو ساعت ديواری، در تبليغات و معرفی محصولات و شركت  ها می باشد. هدايای تبليغاتی ديگر نظير تقويم، سررسيد، خودكار و ... تا مدت  زمانی محدود قابليت استفاده دارند، اما تابلوهای ساعت ديواری، برای مدت ها  قابل استفاده خواهند بود. جنس اين تابلوها از چوب فرآوری شده است كه در  برابر آسيب حشرات (مانند موريانه) مقاوم بوده و صفحات روی محصول نيز به  صورت ديجيتال و بر روی كاغذهای سيلك كداك چاپ می شود. به همين دليل، رنگ  های چاپ شده بر روی آن، در شرايط عادی و نور غير مستقيم خورشيد تا 5 سال و  در شرايط ايده آل و به دور از تابش نور خورشيد، تا 10 سال ثابت می ماند. 

همچنين با توجه به فضای بيشتر روی سطح تبليغاتی (1200 سانتيمتر مربع الی  3600 سانتيمتر مربع)، می توان شرح و توضيحات بيشتری درباره محصول و يا  شركت مورد نظر ارائه كرد. يكی ديگر از قابليت های كاربردی تابلوهای ساعت  ديواری های تبليغاتی، امكان الصاق نمونه هايی شماتيك از محصولات به صورت سه  بعدی، از جنس رزين، فوم و اسفنج، چوب و پلاستيك، بر روی سطح تابلو می  باشد.

اين شركت در مدت فعاليت خود، افتخار همكاری با شركت ها و مؤسسات خصوصی و  دولتی را در قالب توليد محصولات تبليغاتی داشته است. از جمله اين شركت ها  می توان به شركت لوازم خانگی پارس، دارالقرآن استان قزوين، مؤسسه آموزش  زبان انگليسی رسا، آموزشگاه فنی و حرفه ای صفحه گستر البرز، آموزشگاه آزاد  هوش مصنوعی و ... اشاره كرد.

در صورتی  كه بخواهيد از تابلوهای ساعت ديواری برای اهداف تبليغاتی و معرفی شركت خود استفاده كنيد، اين امكان را با «طرح های فروش ويژه» برای شما فراهم نموده ايم. 

در «طرح فروش ویژه» با توجه به تعداد سفارش ها، درصد تخفيف اعمال شده در فاكتور نهايی، بيشتر خواهد بود. تا جايی كه برای فروش های بالای 150 عدد، 30 درصد تخفيف شامل سفارش های شما می شود. لازم به ذکر است که مراحل طراحی نمونه‌های تبلیغاتی، در واحد طراحی شرکت، به عنوان هدیه و به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود.


برای كسب اطلاعات بيشتر و نمونه كارهای تبليغاتی، می توانيد به كانال تلگرام ما مراجعه و هشتگ #نمونه_كار_تبليغاتي را دنبال كنيد.