طرح‌های سفارشی

شما می‌توانید با سفارش تابلوهای ساعت دیواری با عکس عزیزانتان، تصاویر آن‌ها را زینت بخش منزل و محل کار خود کنید. 

این تابلوها می‌توانند شامل تصاویر فرزند دلبند شما، عزیزانتان، سفرهای خانوادگی، روزهای خاص، تولد، مراسم‌ها، جشن‌ها و ... باشد. با سفارش تابلوهای ساعت دیواری با این تصاویر، علاوه بر لذت بردن از تماشای تصاویر محبوب خود، یک ساعت دیواری زیبا نیز در منزل و یا محل کار خود خواهید داشت.

پس از ارسال تصویر مورد نظر خود به واحد طراحی و پرداخت هزینه‌ی مشخص شده، حداکثر پس از طی 5 روز کاری، تابلوی ساعت دیواری مورد نظر خود را توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درب منزل تحویل بگیرید و در کنار یک ساعت دیواری با کیفیت، از تصویر محبوب خود نیز لذت ببرید.

مانند سایر نمونه‌های فروشگاه، این ساعت‌ها نیز دارای موتور درجه یک تایوانی با ضمانت یک ساله و بر روی تخته شاسی در ابعاد 40 در 60 سانتی‌متر، به ضخامت 3 سانتی‌متر تولید می‌شوند. تصاویر مورد نظر شما نیز با تکنولوژی چاپ تمام دیجیتال بر روی کاغذهای سیلک کداک چاپ شده و در صورت نگهداری در شرایط عادی و به دور از نور مستقیم خورشید، تا 10 سال بدون کوچک‌ترین تغییر رنگی ثابت می‌مانند.

به منظور احترام به حقوق مشتری و حفظ حریم خصوصی شما، تمامی فایل‌هایی که حاوی تصاویر بانوان محترم هستند، توسط همکاران خانم ویرایش، چاپ و تولید می‌شوند. 

این شرکت نسبت به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود متعهد بوده و تحت هیچ شرایطی تصاویر خصوصی یا غیر خصوصی مشتریان خود را در فضای مجازی منتشر ننموده و یا در اختیار اشخاص ثالث نمی‌گذارد. 

برای دیدن نمونه‌ی کارهای آتلیه‌ای کودک به این صفحه مراجعه بفرمایید.

برای دیدن نمونه‌ی کارهای آتلیه‌ای عروس و داماد به این صفحه مراجعه بفرمایید.